Zeytinyağı Sabunu

Zeytinyağlı Sabunun Faydaları Zeytinyağlı sabunun faydaları cilt ve saç sağlığı ile sınırlıdır. Cilt ve saç sağlığı için hayati önem taşıyan mineraller ve vitaminler içermektdir. Zeytinyağı sabunu K,E ve D vitaminleri içerir. Zeytinyağı sabunun sağlık açısından faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz; Zeytinyağlı sabun, zöellikle saç dökülmesi olan kişiler için alternatif çözüm olabilir. Saç dökülmesini engelleyebilir. Zeytinyağlı sabun ayrıca ciltde meydana gelen tahrişleri giderebilir. Neredeyse bütün farklı ciltler için faydaldır. Akenelere ve sivilcelere karşı etkilidir. Zeytinyağlı sabun aynı zamanda yağlı ciltler için de faydaldır. Kuru ciltlerin nemlenmesini ve esnekliğini sağlarken yağlı ciltleri temizler ve gözeneklerin açılmasını sağlayarak cildin nemlenmesine yardımcı olur. El ve ayak başta olmak üzere genel temizlik için de kullanılabilir. Deri hastalıkların iyi gelir. Sağlık uzmanları çok yaygın olan sedef ve egzama hastalığına iyi geldiğini savunmaktadırlar. Zeytinyağı sabunu aynı zamanda mantar,egzama ve buna benzer deri hastalıklarına iyi geldiği düşünülmketedir. Düzenli olarak kullanılması durumunda kuru ciltlerde beyaz döküntüleri engelleyebilir ve cilde doğal bir esneklik ve parlaklık kazandırır.


Zeytin

Yöremizdeki en kaliteli zeytinleri sizlerin sofralarınıza getiriyoruz.

Zeytinyağı

Doğal özelliklerini değiştirmeden uygun bir sıcaklıkta sadece mekanik veya fiziksel işlemler uygulanarak elde edilen yağdır...

Zeytinyağı Sabunu

Cilt güzelliği için kullanılan en doğal sabunlar

Kuru İncir

Kış aylarının koruyucu kalkanı olarak bilinen kuru incir içerdiği yüksek orandaki protein, vitamin ve minerallerle hücrelerin yenilenmesini sağlıyor.

© 2017 Fere Gıda